SUSITIKIMAS SU VALSTYBĖS SIENOS APSAUGOS TARNYBA VIŠTYČIO REGIONINIAME PARKE
Gegužės 17 d. Dzūkijos-Suvalkijos saugomų teritorijų direkcijos atstovai Vištyčio regioniniame parke susitiko su Valstybės sienos apsaugos tarnybos darbuotojais: Pagėgių pasienio rinktinės Sienos kontrolės skyriaus viršininku Laimonu Pociumi ir Vištyčio užkardos vadu Rolandu Griškoniu. Susitikimo metu buvo aptartos saugomų teritorijų prevencijos stiprinimo galimybės pasienio teritorijose, bendradarbiavimas ir kitos veiklos pasienyje. Valstybės sienos apsaugos pareigūnai direkcijos darbuotojus supažindino su darbo specifika, kylančiais iššūkiais, įstaigų darbuotojai apsikeitė informacija idėjomis dėl bendrų veiklų galimybių. Direkcijos atstovams buvo pristatyta valstybės sienos apsaugai būtinos infrastruktūros plėtra. Dzūkijos-Suvalkijos saugomų teritorijų direkcijos vadovas Paulius Čeponas pakvietė Valstybinės sienos apsaugos tarnybą bendradarbiauti įgyvendinant abiejų įstaigų tikslus ir uždavinius.
Atnaujinimo data: 2023-05-18
Taip pat skaitykite:
2026 metų vabzdys – gencijoninis melsvys: retas drugys, priklausomas nuo augalų ir skruzdėlių
Atpažink invazinę rūšį: varpinė medlieva
Šiaurinėje Ančios ežero apyežerėje birželį – tikras gamtos spalvų festivalis!
Važiavimas keturračiais bekele kenkia aplinkai
Kviečiame į atvirų durų dieną Žuvinte: susipažinkite su meldinių nendrinukių mažyliais
