Vištyčio regioniniame parke susitikome su kolegomis iš Lenkijos
Vakar Vištyčio regioniniame parke vyko susitikimas su kolegomis iš Lenkijos: Romintos girios kraštovaizdžio parko direktoriumi Jaromir Krajewski ir Asociacijos „Žmogus ir gamta“ valdybos pirmininku dr. Lech Krzysztofiak bei valdybos nare dr. Anna Krzysztofiak. Susitikimo metu Dzūkijos-Suvalkijos saugomų teritorijų direkcijos vadovas Paulius Čeponas ir gausi direkcijos specialistų komanda ieškojo galimų bendradarbiavimo būdų siekiant pagerinti saugomų balinių vėžlių ir varliagyvių būveinių bei populiacijų būklę. Tikimės susitikimas bus puiki pradžia bendrų veiklų gamtos vertybių išsaugojimui.
Atnaujinimo data: 2023-12-20
Taip pat skaitykite:
2026 metų vabzdys – gencijoninis melsvys: retas drugys, priklausomas nuo augalų ir skruzdėlių
Atpažink invazinę rūšį: varpinė medlieva
Šiaurinėje Ančios ežero apyežerėje birželį – tikras gamtos spalvų festivalis!
Važiavimas keturračiais bekele kenkia aplinkai
Kviečiame į atvirų durų dieną Žuvinte: susipažinkite su meldinių nendrinukių mažyliais



