Veisiejų regioniniame parke – Aplinkos ministerijos vadovybės vizitas
Veisiejų regioniniame parke lankėsi Aplinkos ministerijos atstovai – aplinkos ministras Kastytis Žuromskas ir viceministrė Aira Paliukėnaitė.
Vizito metu su Dzūkijos–Suvalkijos saugomų teritorijų direkcijos ir vietos institucijų atstovais aptartos bendros rekreacinio potencialo stiprinimo kryptys, lankytojų infrastruktūros plėtros galimybės bei Veisiejų regioninio parko vaidmuo regiono turizmo kontekste.
Susitikime dalyvavo Lazdijų rajono savivaldybės Veisiejų seniūnijos seniūnas Zenonas Sabaliauskas, Valstybinės miškų urėdijos Druskininkų regioninio padalinio Kapčiamiesčio girininkijos girininkas Rolandas Čakas, Dzūkijos–Suvalkijos saugomų teritorijų direkcijos Kraštovazidžio apsaugos skyriaus vedėjas Saulius Navlickas ir direktoriaus pavaduotoja Lina Žukauskienė.
Atnaujinimo data: 2026-01-23
Taip pat skaitykite:
2026 metų vabzdys – gencijoninis melsvys: retas drugys, priklausomas nuo augalų ir skruzdėlių
Atpažink invazinę rūšį: varpinė medlieva
Šiaurinėje Ančios ežero apyežerėje birželį – tikras gamtos spalvų festivalis!
Važiavimas keturračiais bekele kenkia aplinkai
Kviečiame į atvirų durų dieną Žuvinte: susipažinkite su meldinių nendrinukių mažyliais




