2024-03-06

Veiklos ataskaitos pristatymas bendruomenei Vištyčio regioniniame parke

Š. m. kovo 5 d. Vištyčio regioninio parko lankytojų centre vyko Vištyčio regioninio parko grupės 2023 metų veiklos pristatymas, skirtas visuomenei ir vietos bendruomenėms. Šio susitikimo pagrindinis tikslas – supažindinti vietos gyventojus ir svečius su praeitais metais nuveiktais darbais. Susitikime dalyvavo Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos direktorius Vitas Gavėnas ir tarybos narys Bronislovas Polita, Vištyčio seniūnijos seniūnas Anatolijus Lesnickas, Valstybinių miškų urėdijos Kazlų Rūdos regioninio padalinio vadovė Rūta Varnagirienė ir vyr. miškininkas Ramūnas Mažėtis, bei vietiniai gyventojai. "Džiaugiuosi konstruktyviu savivaldos, miškininkų bendradarbiavimu. Bendradarbiaujant visoms institucijoms aktyviai sprendžiamomis gyventojų problemomis ir ne tik susijusiomis su regioninio parko veikla" - susirinkusiems kalbėjo Dzūkijos-Suvalkijos saugomų teritorijų direkcijos vadovas Paulius Čeponas. Po veiklos pristatymo gyventojams buvo atsakyta į jiems rūpimus klausimus, taip pat buvo diskutuota apie Vištyčio regioniniame parke planuojamas veiklas ir darbus.