VIŠTYČIO REGIONINIAME PARKE ĮVYKO PAVASARINĖ TALKA
Š. m. balandžio 22-ąją, minint Tarptautinę motinos Žemės dieną, Vištyčio regioniniame parke įvyko pavasarinė talka, kurios tikslas – kartu su vietos gyventojais, svečiais prisidėti prie aplinkos tvarkymo, gražinimo ir poilsiavimo galimybių gerinimo.
Džiaugiamės, kad šios talkos metu nuveikta daug įvairių darbų: šiukšlių rinkimas ir informacinių stendų valymas Šilelio pažintiniame take, sumedėjusių atžalų šalinimas Dabravolės piliakalnyje ir Šilelio skardyje, Vištyčio poilsiavietės penkių, susidėvėjusių lauko baldų demontavimas ir dviejų, naujų lauko baldų komplektų pastatymas, Vištyčio stovyklavietės penkių lauko baldų komplektų šlifavimas ir perdažymas. Po atliktų darbų visus talkininkus vaišinome ant laužo virta sriuba, tradiciniu lietuvišku plokštainiu bei obuolių pyragu su Vištyčio pievų arbata.
Visi šie darbai įgyvendinti kartu su dideliu būriu talkininkų:Dzūkijos-Suvalkijos saugomų teritorijų direkcijos,Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos, Valstybinės miškų urėdijos, Vištyčio seniūnijos, Valstybės sienos apsaugos tarnybos atstovais bei vietos gyventojais. Taip pat talkoje dalyvavo Lietuvos Respublikos Aplinkos ministras Simonas Gentvilas.
Tariame didžiulį AČIŪ visiems prisijungusiems ir dirbusiems kartu Vištyčio regioninio parko labui
Atnaujinimo data: 2023-04-26
Taip pat skaitykite:
2026 metų vabzdys – gencijoninis melsvys: retas drugys, priklausomas nuo augalų ir skruzdėlių
Atpažink invazinę rūšį: varpinė medlieva
Šiaurinėje Ančios ežero apyežerėje birželį – tikras gamtos spalvų festivalis!
Važiavimas keturračiais bekele kenkia aplinkai
Kviečiame į atvirų durų dieną Žuvinte: susipažinkite su meldinių nendrinukių mažyliais
