Sveikiname pirmąjį Lietuvos nacionalinį parką!
Sveikiname pirmąjį Lietuvos nacionalinį parką su gražiu jubiliejumi! "Ši pusės šimto metų sukaktis – svarbus momentas, kuriame atsispindi mūsų, mūsų tėvų ir senelių rūpestis ir atsidavimas gamtai bei jos išsaugojimui ateities kartoms. Didžiuojamės sėkmingais vykdytais bendrais projektais ir tikime, kad jų bus dar ne vienas. Linkime kolegoms šį ypatingą jubiliejų švęsti su džiaugsmu ir toliau su meile saugoti vieną iš gražiausių gamtos kampelių Lietuvoje!" - viso Dzūkijos-Suvalkijos saugomų teritorijų direkcijos kolektyvo vardu sveikina vadovas Paulius Čeponas.
Atnaujinimo data: 2024-03-29
Taip pat skaitykite:
2026 metų vabzdys – gencijoninis melsvys: retas drugys, priklausomas nuo augalų ir skruzdėlių
Atpažink invazinę rūšį: varpinė medlieva
Šiaurinėje Ančios ežero apyežerėje birželį – tikras gamtos spalvų festivalis!
Važiavimas keturračiais bekele kenkia aplinkai
Kviečiame į atvirų durų dieną Žuvinte: susipažinkite su meldinių nendrinukių mažyliais
