Susitikimas su Prienų rajono savivaldybe
Vasario 12 d. įvyko susitikmas su Prienų rajono meru Alvydu Vaicekausku ir jo komanda. Susitikimo metu aptarti svarbūs klausimai ir sutarta dėl tolimesnio glaudaus bendradarbiavimo.
- Aptartas bendrasis planas ir miesto plėtros galimybės.
- Nemuno krantinės tvirtinimas ir dviračių-pėsčiųjų tako įrengimas, ekoturizmo galimybės.
- Tartoko pelkės svarba ir tęstinės priežiūros palaikymo būtinumas.
- Balbieriškio atodangos įveiklinimas išnaudojant potencialą, nes tai antras lankomiausias gamtos objektas Dzūkijos-Suvalkijos regionuose.
- Taip pat kelių ir aištelių šalia lankomų objektų priežiūros klausimai.
- Pristatytos edukacijų ir vasaros stovyklų galimybės.
Dzūkijos-Suvalkijos saugomų teritorijų direkcijos vadovas Paulius Čeponas džiaugėsi produktyviu susitikimu su Prienų rajono savivaldybe ir tikisi, kad ir ateityje bus sėkmingai įgyvendimami bendri projektai ir veiklos.
Atnaujinimo data: 2024-02-17
Taip pat skaitykite:
2026 metų vabzdys – gencijoninis melsvys: retas drugys, priklausomas nuo augalų ir skruzdėlių
Atpažink invazinę rūšį: varpinė medlieva
Šiaurinėje Ančios ežero apyežerėje birželį – tikras gamtos spalvų festivalis!
Važiavimas keturračiais bekele kenkia aplinkai
Kviečiame į atvirų durų dieną Žuvinte: susipažinkite su meldinių nendrinukių mažyliais
