2022-09-24

RUGSĖJO 24 DIENA REGIONINIŲ PARKŲ GIMTADIENIS

Šiandien minime gražią šventę, regioninių parkų 30 metų įkūrimo jubiliejų. 30 parkų įkūrimas buvo drąsus ir daug energijos reikalaujantis iššūkis, ne tik tuometinei vadovybei, bet ir ką tik veiklą pradėjusiems regioninių parkų darbuotojams. Šiame trisdešimties metų kelyje ne kartą spręstos pačios sudėtingiausios situacijos, bet profesionalių darbuotojų ir neabejingų saugomoms teritorijoms žmonių dėka šiandien galime džiaugtis išsaugota gamta bei jos vertybėmis. Šia proga sveikinu saugomų teritorijų sistemos esamus, buvusius darbuotojus, kūrėjus ir visus gamtos vertybėms neabejingus žmones! SAUgoma ir TAU!

Dzūkijos - Suvalkijos saugomų teritorijų direkcijos vadovas Paulius Čeponas