Nuo balandžio lankytojų centrai dirbs ilgiau
Pavasariui vis labiau įsibėgėjant Dzūkijos – Suvalkijos saugomų teritorijų direkcija skelbia turizmo sezono atidarymą. Nuo balandžio mėnesio ilgėja lankytojų centrų darbo laikas. Aukštadvario, Neries, Dieveniškių istorinis, Nemuno kilpų, Panemunių, Vištyčio, Metelių, Veisiejų regioniniai parkai ir Žuvinto biosferos rezervato lankytojų centrai dirbs valanda ilgiau. Ypatingai norime pasidžiaugti, kad Žuvinto biosferos rezervatas lankytojų lauks net ir sekmadieniais!
Lankytojų centrų darbo laikas:
II-V 9-18 val.
VI 10-15 val.
Žuvinto biosferos rezervato lankytojų centras dirbs ir sekmadieniais: 10-15 val.
„Kviečiame keliauti po saugomas teritorijas, pažinti mūsų šalies gražiausius kampelius. Kad keliauti būtų patogiau - aplankykite lankytojų centrus. Interaktyviose ekspozicijose rasite patrauklią informaciją apie įdomiausias ir vertingiausias mūsų regioninių parkų lankytinas vietas, saugomas rūšis, sužinosite apie vykdomas edukacijas bei žygius“ – prasidedančiu turizmo sezonu džiaugiasi Dzūkijos-Suvalkijos saugomų teritorijų vadovas Paulius Čeponas.
Atnaujinimo data: 2024-03-21
Taip pat skaitykite:
2026 metų vabzdys – gencijoninis melsvys: retas drugys, priklausomas nuo augalų ir skruzdėlių
Atpažink invazinę rūšį: varpinė medlieva
Šiaurinėje Ančios ežero apyežerėje birželį – tikras gamtos spalvų festivalis!
Važiavimas keturračiais bekele kenkia aplinkai
Kviečiame į atvirų durų dieną Žuvinte: susipažinkite su meldinių nendrinukių mažyliais
