2023-05-30

LANKYTOJŲ CENTRAI VASAROS SEZONU ATVIRI IR SEKMADIENIAIS!

Visi Dzūkijos-Suvalkijos saugomų teritorijų direkcijos lankytojų centrai dirbs ir sekmadieniais. "Siekdami, kad kuo daugiau keliautojų ir norinčių pažinti saugomas teritorijas vasarotojų turėtų tam visas galimybes šį vasaros sezoną nuo gegužės 20 d. iki rugsėjo 30d. organizuojame lankytojų centrų darbą, taip, kad jie dirbtų ne tik šeštadieniais, bet ir sekmadieniais. Tikimės, kad sulauksime ženkliai daugiau lankytojų ir galėsime tokį darbo laiką taikyti ir ateityje" - pasakojo direkcijos vadovas Paulius Čeponas.