LANKYTOJŲ CENTRAI VASAROS SEZONU ATVIRI IR SEKMADIENIAIS!
Visi Dzūkijos-Suvalkijos saugomų teritorijų direkcijos lankytojų centrai dirbs ir sekmadieniais. "Siekdami, kad kuo daugiau keliautojų ir norinčių pažinti saugomas teritorijas vasarotojų turėtų tam visas galimybes šį vasaros sezoną nuo gegužės 20 d. iki rugsėjo 30d. organizuojame lankytojų centrų darbą, taip, kad jie dirbtų ne tik šeštadieniais, bet ir sekmadieniais. Tikimės, kad sulauksime ženkliai daugiau lankytojų ir galėsime tokį darbo laiką taikyti ir ateityje" - pasakojo direkcijos vadovas Paulius Čeponas.
Atnaujinimo data: 2023-05-30
Taip pat skaitykite:
2026 metų vabzdys – gencijoninis melsvys: retas drugys, priklausomas nuo augalų ir skruzdėlių
Atpažink invazinę rūšį: varpinė medlieva
Šiaurinėje Ančios ežero apyežerėje birželį – tikras gamtos spalvų festivalis!
Važiavimas keturračiais bekele kenkia aplinkai
Kviečiame į atvirų durų dieną Žuvinte: susipažinkite su meldinių nendrinukių mažyliais
