2026-05-04

Lankytojų patogumui ilgesnis darbo laikas

Atšilus orams skelbiame vasaros sezono pradžią ir informuojame, kad Dzūkijos–Suvalkijos saugomų teritorijų direkcija lankytojų centrai dirbs ilgiau – iki 18 val.

Gamta kviečia išeiti, sustoti ir iš tikrųjų pamatyti – dabar  pats gražiausias metas: visur plazda gyvybė, skamba giesmės, o kikeviena išvyka kupina atradimų. Kviečiame užsukti į lankytojų centrus, pajusti saugomų teritorijų dvasią, atrasti įkvepiančias vietas ir parsinešti naujų įspūdžių. Laukiame jūsų!