2022-10-21

KLAUSĖME AR LANKYTOJŲ CENTRAI TURĖTŲ DIRBTI ŠEŠTADIENIAIS?

Dzūkijos – Suvalkijos saugomų teritorijų direkcija spalio 17 – 21 dienomis vykdė internetinę lankytojų apklausą, kuria buvo siekiama sužinoti respondentų nuomonę dėl regioninių parkų ir biosferos rezervato lankytojų centrų darbo šeštadieniais reikalingumo. Apklausos rezultatai, rodo, kad dauguma atsakiusiųjų net 60 proc. nori turėti galimybę aplankyti saugomų teritorijų ekspozicijas ir šeštadieniais.

Gavę Jūsų atsakymus dėkojame Jums ir pranešame – Aukštadvario, Neries, Dieveniškių istorinio, Nemuno kilpų, Panemunių, Vištyčio, Metelių, Veisiejų regioninių parkų ir Žuvinto biosferos rezervato lankytojų centrai dirbs šeštadieniais!

Atnaujintas lankytojų centrų darbo laikas: lapkričio 1d. - kovo 1 d.:

II-V 9-18

VI 10-15

Dėkojame visiems atsakiusiems ir stengsimės dirbti taip, kad Jums būtų kuo patogiau aplankyti lankytojų centrų ekspozicijas ir gauti informaciją apie gražiausiais ir vertingiausias Dzūkijos – Suvalkijos saugomų teritorijų vietoves.

Internetinė apklausa vykdyta 2022.10.17-21d.