Keičiasi lankytojų centrų darbo laikas
Nors šiltasis turizmo sezonas ir baigiasi – gamta niekada neužveria durų! Dzūkijos–Suvalkijos saugomų teritorijų direkcijos lankytojų centrai ir toliau laukia jūsų:
antradienį–penktadienį 8.00–17.00 val.
šeštadienį 10.00–15.00 val.
Kiekvieni metų laikai turi savo žavesį:
🍁 Rudenį – spalvingi slėniai ir tylūs upių vingiai,
❄️ Žiemą – baltos tylos apgaubti miškai ir gyvūnų pėdsakų istorijos sniege,
🌱 Pavasarį ir vasarą – žydintys pievų takai ir paukščių giesmės.
Aplankykite mūsų lankytojų centrus – čia jūsų laukia ne tik šilta arbata ir gera nuotaika, bet ir įtraukiančios edukacijos, ekskursijos bei pasakojimai, atveriantys naują žvilgsnį į gamtą ir kultūros paveldą. 🌳💚
Daugiau informacijos apie lankytojų centrų darbo laiką – [čia].
Iki susitikimo gamtoje – visais metų laikais! 🌿✨
Atnaujinimo data: 2025-10-21
Taip pat skaitykite:
2026 metų vabzdys – gencijoninis melsvys: retas drugys, priklausomas nuo augalų ir skruzdėlių
Atpažink invazinę rūšį: varpinė medlieva
Šiaurinėje Ančios ežero apyežerėje birželį – tikras gamtos spalvų festivalis!
Važiavimas keturračiais bekele kenkia aplinkai
Kviečiame į atvirų durų dieną Žuvinte: susipažinkite su meldinių nendrinukių mažyliais
