Dalyvavome savanorystės mokymuose
Dzūkijos-Suvalkijos saugomų teritorijų direkcijos atstovai dalyvavo VšĮ „Ne imti, bet duoti“ organizuotuose akredituotų įstaigų, priimančių savanorius, mokymuose. Vyko įdomios diskusijos apie kuratoriaus ir mentoriaus funkcijų skirtumus, grįžtamojo ryšio suteikimą, pagrindinius savanorystės principus, įvairias savanorystes veiklas.
Džiaugiamės, jog esame akredituota įstaiga ir kviečiame savanoriauti visuose Dzūkijos-Suvalkijos saugomų teritorijų direkcijos regioniniuose parkuose: Aušktadvario, Dieveniškių, Metelių, Nemuno kilpų, Neries, Panemunių, Veisiejų, Vištyčio bei Žuvinto biosferos rezervate. Pagal intensyvią savanorystės programą jaunuoliai ne tik gali gauti papildomą 0,25 balo stojimo konkursui į aukštojo mokslo įstaigą, bet ir išbandyti save įvairiose įdomiose veiklose saugomose teritorijose.
Nauja registracija Jaunimo reikalų agentūros svetainėje prasidės jau gegužę!
Daugiau informacijos - https://jra.lt/jaunimui/dalyvauk/registracija-i-jst
Atnaujinimo data: 2024-03-09
Taip pat skaitykite:
2026 metų vabzdys – gencijoninis melsvys: retas drugys, priklausomas nuo augalų ir skruzdėlių
Atpažink invazinę rūšį: varpinė medlieva
Šiaurinėje Ančios ežero apyežerėje birželį – tikras gamtos spalvų festivalis!
Važiavimas keturračiais bekele kenkia aplinkai
Kviečiame į atvirų durų dieną Žuvinte: susipažinkite su meldinių nendrinukių mažyliais


