2024-03-09

Dalyvavome savanorystės mokymuose

Dzūkijos-Suvalkijos saugomų teritorijų direkcijos atstovai dalyvavo VšĮ „Ne imti, bet duoti“ organizuotuose akredituotų įstaigų, priimančių savanorius, mokymuose. Vyko įdomios diskusijos apie kuratoriaus ir mentoriaus funkcijų skirtumus, grįžtamojo ryšio suteikimą, pagrindinius savanorystės principus, įvairias savanorystes veiklas.

Džiaugiamės, jog esame akredituota įstaiga ir kviečiame savanoriauti visuose Dzūkijos-Suvalkijos saugomų teritorijų direkcijos regioniniuose parkuose: Aušktadvario, Dieveniškių, Metelių, Nemuno kilpų, Neries, Panemunių, Veisiejų, Vištyčio bei Žuvinto biosferos rezervate. Pagal intensyvią savanorystės programą jaunuoliai ne tik gali gauti papildomą 0,25 balo stojimo konkursui į aukštojo mokslo įstaigą, bet ir išbandyti save įvairiose įdomiose veiklose saugomose teritorijose.

Nauja registracija Jaunimo reikalų agentūros svetainėje prasidės jau gegužę!

Daugiau informacijos - https://jra.lt/jaunimui/dalyvauk/registracija-i-jst