BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Naujienos

Zuvintas.jpg
2023 03 22
Ieškome kolegos

Ieškome kolegos - kviečiame prisijungti Žuvinto biosferos rezervato gamtos mokyklos specialistą!

_K9A8092.jpg
2023 03 20
PAUKŠČIŲ SUTIKTUVĖS ŽUVINTO BIOSFEROS REZERVATE

„Nakvojusios žąsys pakilo ir išskrido apie 6:30, bet paukščių Žuvinte juk niekada netrūksta. Parodomuosius skrydžius rengė jūriniai ereliai. Po jų pasirodymo buvo galima apžiūrėti vis dar tingiai snaudžiančias įvairias antis – didžiąsias, kuoduotąsias, cyples, rudagalves krykles ir kelias smailiauodeges. Netoliese maklinėjo pempės, triukšmingai dieną sveikino rudagalviai kirai. ...

seredžius.jpg
2023 03 16
ILGĖJANT VAKARAMS - DIDĖJA LANKYTOJŲ SRAUTAI

Turbūt visi pastebime, kad vakarai tampa ilgesni, o rytai šviesesni. Tai geriausias pavasario įrodymas. O kartu su pavasariu ir po truputį bundančia gamta bunda ir regioninių parkų lankytojai. Šiandien pakalbėsime apie lankytojus Panemunių regioninio parko lankomuose objektuose.   2022 metų pabaigoje Panemunių regioninio parko teritorijoje buvo sumontuoti 2 lankytojų ...

DSSTD.jpg
2023 03 13
IEŠKOME KOLEGOS!

Ieškome kolegos – Neries regioninio parko grupės patarėjo. Kviečiame prisijungti kartu puoselėti biologinę įvairovę, kraštovaizdį ir kultūros paveldą, didžiausiomis Neries kilpomis apsuptame regioniniame parke.

_K9A2602-Edit-2.jpg
2023 03 10
KETURIASDEŠIMTIES SUGRĮŽUSIŲ PAUKŠČIŲ DIENA

Kovo 10 d. nuo seno minima, kaip 40 paukščių sugrįžimo diena. Šiemet Lietuva pasidalinusi į žiemišką ir pavasarišką dalis. Žuvinto biosferos rezervatas jau džiaugiasi sugrįžusiomis žąsimis, gulbėmis, gervėmis, pempėmis, vieversiais ir varnėnais, o daug kur dar žiemiškos nuotaikos ir paukščiai grįžti neskuba.

Žvirbline peleda M.Cepulio ntr..jpg
2023 03 09
AR DAR DAUG ATSARGŲ ŽVIRBLINĖS PELĖDOS ŠALDIKLYJE?

Už lango vis dar siaučiant žiemiškoms pūgoms pasidairykime, kokių atsargų žiemai šaldiklyje buvo pasidėjusi žvirblinė pelėda. Taip taip – žvirblinė pelėda įsirengia maisto sandėliukus! Už lango vis dar siaučiant žiemiškoms pūgoms pasidairykime, kokių atsargų žiemai šaldiklyje buvo pasidėjusi žvirblinė pelėda. Taip taip – žvirblinė pelėda įsirengia maisto sandėliukus!

Struktūra ir kontaktinė informacija

contact-image

Paulius Čeponas

Direktorius

Įstaigos kontaktai

Kampelių g. 10, 64351 Aleknonių k., Alytaus r. sav.
Tel. nr. (8 315) 49540
El. p. [email protected]